O nas

Jesteśmy studiem komunikacji wizualnej z Łodzi, działającym dla Klientów polskich i zagranicznych od 2008 r. Specjalizujemy się w takich obszarach jak identyfikacja wizualna, projektowanie graficzne, wizualizacje 3d, projektowanie stron internetowych, projektowanie opakowań i reklama online.

Nasze studio to grupa ludzi, których określa różnorodność… To różnorodność wrażliwości, charakterów i zainteresowań, która daje nam możliwość tworzenia w szerokim spektrum stylistycznym dla różnych marek, firm i instytucji.

Od 2011 roku jesteśmy członkami Stowarzyszenia Twórców Grafiki Użytkowej, zrzeszającego najlepszych polskich projektantów.

ZESPÓŁ

Kasia Ambroziak-Jabłońska / ART DIRECTOR

Miłośniczka Andaluzji, słoweńskich gór i włoskiej kuchni. Po ukończeniu łódzkiego ASP, studiowała w Danmarks Design Skole w Kopenhadze a potem zdobywała doświadczenie w Saatchi & Saatchi w Warszawie. Zawsze chciała być indianką, stąd zapewne wrodzone poczucie harmonii i pozytywne nastawienie do świata. Dobrze rządzi 😉

T:+48 600 982 308
EMAIL: kasia@redmelonstudio.pl

Michał Seweryn / PROJECT MANAGER

Niezwykle sympatyczny gość od kontaktów z klientami. Dobrze zorganizowany i zorientowany w branży. Przeprowadził z sukcesem wiele ważnych projektów. Zadowoleni są wszyscy! Lubi gorzką czekoladę i podróże, Choć bardziej podróże.

T:+48 731 774 681
EMAIL: michal@redmelonstudio.pl

Iza Frankowska / DESIGNER

Wulkan emocji, a jednocześnie bardzo skrupulatna i dokładna, obdażona dużą wrażliwością projektantka. Kocha koty ale żeby nie było tak klasycznie: kocha też swój ogródek. Miłośniczka motoryzacji. Sympatyczna jak nie wiem co!

T:+48 533 377 468
EMAIL: iza@redmelonstudio.pl

Rafał Goc / DESIGNER

Każdą wolną chwilę poza projektowaniem poświęca na sen. Jeśli nie śpi jest mocno zaangażowany w projekt. Najbardziej lubi projektować logotypy. Miłośnik wsi, prostych zasad, prostego jedzenia i prostego życia.

T:+48 731 774 683
EMAIL: rafal@redmelonstudio.pl

Marcin Jabłoński / DESIGNER

Nasz minister do zadań specjalnych. Projektant, fotoedytor, modeler 3D, animator – orkiestra! Oddechu szuka w górach, gdzie zjeździł niejedną deskę i schodził niejedną parę butów. Obdażony dużym poczuciem humoru gość z równie dużym doświadczeniem.

T:+48 792 699 253
EMAIL: marcin@redmelonstudio.pl

NASZE ATUTY

RÓŻNORODNOŚĆ

Jesteśmy różni, podobnie jak różni są nasi Klienci. Zawsze znajdziemy coś, co nas łączy i na czym zbudujemy dobrą relację i dobry projekt. Ta różnorodność także powoduje, że działając, jesteśmy wszechstronni i otwarci. A szerokie spojrzenie na temat pozwala nam wypracować dobre rozwiązania, z których obie strony są zadowolone.

ZAANGAŻOWANIE

Kochamy to co robimy, bo wiemy, że nasza praca i zaangażowanie przynoszą wymierne efekty w postaci budowania spójnego wizerunku firm na rynku i rozpoznawalności marki. Z równą ochotą projektujemy dla dużych korporacji, czy instytucji kultury i sztuki, jak i małych firm, nowych marek, które nie mają jeszcze żadnej pozycji na rynku.

BEZPIECZEŃSTWO

Bierzemy odpowiedzialność za wysoki poziom naszych projektów a także oferujemy nadzór nad ich produkcją. Mając świadomość technologii druku i uszlachetnień, nie boimy się nietypowych rozwiązań i mamy doświadczenie przy takich realizacjach. Od lat blisko współpracujemy z drukarnią offsetową, co pozwala nam kontrolować proces produkcji na każdym etapie.

DOŚWIADCZENIE

Mamy duże doświadczenie w pracy nad komunikacją wizualną i grafiką wydawniczą. Działamy odpowiedzialnie i kompleksowo, począwszy od konceptu graficznego po nadzór nad jakością produktu końcowego. Pracujemy również w środowisku 3D, projektujemy stoiska, tworzymy wizualizacje a także layouty www i grafiki do mediów społecznościowych.

DBAŁOŚĆ O DETAL

Dbamy o każdy detal projektu: kompozycję, typografię, obróbkę i kadrowanie fotografii. Istotny jest dla nas też dobór papieru, uszlachetnień i rodzaju oprawy. Ważna jest dla nas wysoka jakość produkcji projektowanych przez nas materiałów graficznych, bo wiemy, że istotny jest efekt końcowy.

SYSTEM

Potrafimy działać spontanicznie ale do naszej pracy podchodzimy systemowo. Doświadczenie pomogło nam wykształcić efektywny sposób pracy nad projektem. Analiza potrzeb Klienta, pozwala nam na tworzenie rozwiązań zindywidualizowanych pod kątem każdej realizacji. Praca w oparciu o brief ułatwia Klientowi precyzowanie swoich oczekiwań, a nam wskazuje kierunek działania.

ZAUFALI NAM