Spotkajmy się na targach

Rema Days

30.01-02.02.2024
Nadarzyn, Hala F
stoisko F2 34 a

Red Melon Studio

Red Melon Studio to studio komunikacji wizualnej skutecznie prosperujące na rynku polskim i zagranicznym od 2008 r. Specjalizujemy się w takich obszarach jak identyfikacja wizualna, projektowanie graficzne, wizualizacje 3d, projektowanie stron internetowych, projektowanie opakowań i reklama online.

Pracujemy dla firm, korporacji, instytucji związanych z kulturą i edukacją, którym pomagamy zdefiniować ich potrzeby a potem dbamy o ich spójny wizerunek i konsekwentną komunikację. Od 2011 roku jesteśmy członkami Stowarzyszenia Twórców Grafiki Użytkowej, zrzeszającego najlepszych polskich projektantów.

WYBRANE

PROJEKTY

ZESPÓŁ

Kasia Ambroziak-Jabłońska / ART DIRECTOR
Michał Seweryn / PROJECT MANAGER
Iza Frankowska / DESIGNER
Rafał Goc / DESIGNER
Marcin Jabłoński / DESIGNER

więcej… >>>

DLA KOGO

PRACUJEMY

KORPORACJE I BANKI

Mamy długoletnie doświadczenie w dostarczaniu wysokiej jakości projektów graficznych dla sektora finansowego oraz korporacyjnego, bazujące na głębokim zrozumieniu unikalnych wymagań i wyzwań, jakie stawiają przed nami Klienci z tego sektora.

KULTURA I EDUKACJA

Projekty graficzne dla instytucji związanych z kulturą i edukacyjną pełnią kluczową rolę w budowaniu wizerunku oraz wspieraniu misji tych placówek. Pracując od wielu lat przy tego typu realizacjach, wiemy, że przemyślana komunikacja wizualna może znacząco wpłynąć na pozytywną percepcję instytucji.

MAŁE I ŚREDNIE FIRMY

Konsekwentna komunikacja wizualna to podstawa uzyskania przewagi konkurencyjnej na rynku małych i średnich firm. Z naszego doświadczenia wynika, że stworzenie unikalnej, zapadającej w pamięć identyfikacji wizualnej firmy jest inwestycją w budowę marki i zbudowanie trwałej relacji z klientami firmy.

Co robimy

CORPORATE 
IDENTITY

>>>

PRINTING
dESIGN

>>>

PACKAGE
DESIGN

>>>

WEB
DESIGN

>>>

3D

>>>

& MORE

>>>

więcej… >>>

JAK PRACUJEMY

OPIEKUN KLIENTA

W naszych działaniach, stawiamy na stałą współpracę dedykując określonej firmie czy instytucji opiekuna Klienta w postaci project managera. Pomaga on zdefiniować Państwa potrzeby, przeanalizuje je, przygotuje zindywidualizowaną ofertę i harmonogram działań a także jest odpowiedzialny za terminową realizację zlecenia.

>>>

DEDYKOWANY PROJEKTANT

Nasze studio to grupa doświadczonych grafików, których prace koordynuje art director. Po przyjęciu projektu do realizacji, jeden z grafików jest dedykowany do współpracy z Państwem. To on jest osobą, która zapozna się z briefem i zaproponuje unikatowe rozwiązanie graficzne adekwatne do Państwa potrzeb, dbając o każdy detal projektu.

>>>

KREATYWNY TEAM

Współpracujący z Państwem projektant, pracując przy zleconej realizacji, będzie miał na uwadze spójność komunikatu wizualnego, cel biznesowy i aktualne trendy projektowe. Jednocześnie może liczyć na wsparcie kreatywne i organizacyjne całego zespołu. Są realizacje, przy których łączymy siły i działamy w szerszym składzie.

>>>

KOMPLEKSOWE ZLECENIA

Po zakończonym projekcie, oferujemy nadzór nad jego produkcją. Od lat blisko współpracujemy z drukarnią offsetową, co powoduje, że projektujemy ze świadomością technologii druku i uszlachetnień, nie boimy się nietypowych rozwiązań a także mamy duże doświadczenie przy skomplikowanych realizacjach. Istotny jest dla nas dobór papieru, uszlachetnień i rodzaju oprawy.

>>>

DOBRE RELACJE

Jesteśmy bardzo zaangażowani w projekty, nad którymi pracujemy, dbamy o dobry design, świadomość specyfiki danej branży, terminy realizacji ale też o relacje z Naszymi Partnerami. Wielu z nich jest z nami od lat doceniając ten charakter współpracy, który daje satysfakcję obu stronom i jest dobrą inwestycją.

>>>

WSPÓŁPRACA

Łącząc kreatywność i prostotę, proponujemy projekty, które dają nową perspektywę. Przy bardziej złożonych zleceniach, wymagających szerszego doświadczenia, współpracujemy ze specjalistami z różnych dziedzin np. konstruktorami opakowań, strategami marki, UX designerami.

>>>

POLECAJĄ NAS