OFERTA

PACKAGE DESIGN

Projektowanie opakowań to sztuka tworzenia atrakcyjnych i funkcjonalnych opakowań dla produktów, łączących estetykę z przemyślaną konstrukcją. Ważne jest by projekt opakowania, był dobrze przemyślany od początku do końca wraz z materiałami, z których będzie ono finalnie wykonane, tak, by skutecznie komunikować wartości produktu.

WEB DESIGN

Projektując strony internetowe skupiamy się na tworzeniu estetycznych, funkcjonalnych i intuicyjnych witryn online. Łączymy kreatywność z czytelnością treści i ze zrozumieniem użytkownika, tak by stworzyć responsywne i łatwe w nawigacji strony. Wiemy, że web design to kluczowy element budowania silnej obecności online.

CORPORATE IDENTITY

Corporate Identity (CI) jest kluczowym elementem strategii biznesowej i marketingowej, który przynosi wiele korzyści firmie. Dzięki spójnej i profesjonalnej tożsamości jest ona łatwiej rozpoznawalna przez klientów, co przekłada się na konsekwentne budowanie marki. Logo i identyfikacja wizualna stanowią podstawę wizualnej reprezentacji firmy.

PRINTING DESIGN

Projektowanie dla druku obejmuje tworzenie publikacji, plakatów, ulotek czy raportów rocznych, które nie tylko są atrakcyjne wziualnie ale także efektywnie komunikują treści. W projektowaniu dla druku skupiamy się na dbałości o szczegóły, doborze odpowiedniej typografii, kompozycji, kolorystyki oraz uszlechetnień, ze świadomością technologii druku.

3D

Modelowanie 3D umożliwia tworzenie trójwymiarowych obiektów i scen mających szerokie zastosowanie, obejmując dziedziny takie jak architektura, projektowanie produktów i wnętrz. Pozwala ono na realistyczne odwzorowanie z każdej perspektywy, zapewniając odbiorcy łatwiejsze zrozumienie kształtu i funkcji produktu.

& MORE

Zajmujemy się również projektowaniem stoisk reklamowych, animacji czy grafik do social mediów… Łączymy estetykę, funkcjonalność i kreatywność, oferując skuteczną komunikację targową, eventową czy w przestrzeniach handlowych, która nie tylko efektywnie prezentuje produkty czy usługi, ale także tworzy angażujące doświadczenie dla odwiedzających.

DLA KOGO

PRACUJEMY

KORPORACJE I BANKI

Mamy długoletnie doświadczenie w dostarczaniu wysokiej jakości projektów graficznych dla sektora finansowego oraz korporacyjnego, bazujące na głębokim zrozumieniu unikalnych wymagań i wyzwań, jakie stawiają przed nami Klienci z tego sektora.

KULTURA I EDUKACJA

Projekty graficzne dla instytucji związanych z kulturą i edukacyjną pełnią kluczową rolę w budowaniu wizerunku oraz wspieraniu misji tych placówek. Pracując od wielu lat przy tego typu realizacjach, wiemy, że przemyślana komunikacja wizualna może znacząco wpłynąć na pozytywną percepcję instytucji.

MAŁE I ŚREDNIE FIRMY

Konsekwentna komunikacja wizualna to podstawa uzyskania przewagi konkurencyjnej na rynku małych i średnich firm. Z naszego doświadczenia wynika, że stworzenie unikalnej, zapadającej w pamięć identyfikacji wizualnej firmy jest inwestycją w budowę marki i zbudowanie trwałej relacji z klientami firmy.